NOI AQUA HSF 3020

 

 

NOI AQUA HSF 3020 Boru ve Profil imalat sanayi ve Otomotiv sanayisi için üretilmiş özel bir bor yağıdır. Bor yağı,   soğutma sıvısı içerisinde bulunan muhtelif yüzey aktif maddeler, korozyon inhibitörleri EP katkıları ve mineral yağların sinerjetik kombinasyonudur. Bünyesinde bulunan deterjan katkıları sayesinde yıkama ve talaşları sürükleme özelliğine sahiptir.

Bakteri ve mantar oluşumunu önleyici çok kuvvetli Biyosit ve Fungusit ihtiva eder. Antikorizan katıkları sayesinde işlenmiş malzemeyi ve imalat ekipmanlarını uzun süre korur.

Sert sulara dayanıklı olup köpüğü ayarlanmıştır. Nitrit, fenol ve klorlu bileşim içermez. İçerisinde bulunan özel lubrikantlar sayesinde kesici uçların ömrünü uzatır, dumanlanma yapmaz. Çalışma esnasında yanmaz, dumanlanma yapmaz.

NOI AQUA HSF 3020 bor yağı, soğutma sıvısı su ile stabil ve süt emülsiyon oluşturan, özellikle galvanizli saçların, DKP ve kara saç işlenmesi için geliştirilmiş, yüksek performanslı yarı-sentetik metal isleme sıvısıdır. Yüksek kalitede mineral baz yağlar ile güçlü emülgatörler ve korozyon, köpük, mikroorganizma,galvaniz beyaz pas oluşumunu önleyici kimyasallardan oluşan dengeli bir katık içeriği ile formüle edilmiştir.

Aşırı yükün mevcut olmadığı, özellikle etkin yıkama ve çok iyi korozyon önleme özelliği sayesinde Boru ve  Profil üretimi yapan  sektörlerde başarı ile kullanılır. Demir ve demir alaşımlarının işlenmesinde, galvanizli parçaların işlenmesinde kullanım alanlarına sahiptir.

 

 Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

/