Kurumsal

Hakkımızda

2006 yılında İzmir merkezli kurulan MFK Petrol ürünleri, hızla büyüyen sanayicimize destek olmak amacıyla petrokimya sektöründe faaliyete başlamıştır. Şirketimiz kendini sürekli geliştirmeyi ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiş, bu amaçla 2016 yılında kendimizi geliştirerek yerli, yalın ve kaliteli üretim yapar duruma gelerek NOI – National Oil Industry markasıyla kendi bor yağımızı üretmeye başladık.

2017 yılı verilerimize baktığımız zaman 130.000 kg/yıl üreterek satışa sunulur hale getirilmiştir. Günümüzde neredeyse her gün gelişen teknoloji doğrultusunda sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunarak ürün kalitemizi üst seviyede tutmaktayız. Müşteri memnuniyeti prensibimize verdiğimiz önem doğrultusunda ürün tedarik edildikten sonra da saha çalışmaları ve teknik destek ile müşterilerimizin daima yanında olmayı görev belirledik ve butik çalışmalar yaparak müşteri talebine göre özel yerli ürünler geliştirdik.

Firmamız aynı zaman APAR INDUSTRIES OIL firmalarının bölge distribütörlüğünü yapmaktadır.

Şirketimiz gelecek nesillere daha yaşanır bir hayat sürdürebilmesi için üretim esnasında çevre duyarlılığı ilkesini esas alarak teknolojik alt yapımızı geliştirmekte ve iş ortaklarımızı çevreye karşı bilinçlenmesini sağlamakta. 


Misyonumuz

Teknolojiyi yakından takip ederek değişime ve gelişime açık, inovasyon odaklı, yenilikçi olup bununla birlikte müşterilerimize, topluma ve çevreye kattığımız değeri her geçen gün daha yukarı taşımaktır.


Vizyonumuz

Yurt içi ve yurt dışı piyasada ülkemizi en iyi şekilde temsil eden bir marka olmak..